KIEROWNIK SALONU PODŁÓG I DRZWI

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • zarządzanie asortymentem
  • efektywna realizacja celów sprzedażowych
  • profesjonalna obsługa klientów
  • współpraca z architektami
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży podłóg i drzwi (min. 3 lata)
  • tworzenie wycen podłóg i drzwi
  • sprawna obsługa komputera
  • samodzielność, umiejętności organizacyjne
  • mile widziane wykształcenie z technologii drewna

Oferujemy:

  • bardzo wysokie wynagrodzenie
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Aplikacje z załączonym CV prosimy przesłać na adres:
rekrutacja@nobless.pl
w treści wpisując ”SAL/04/2018”.
W CV prosimy umieścić następującą poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym”
Jej brak lub brak równorzędnych oświadczeń spowoduje niemożność udziału Pana/Pani w procesie rekrutacji, jeśli w przekazanych dokumentach aplikacyjnych będą inne dane niż wskazane w art. 221 KP.
W przypadku chęci uczestniczenia także w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych bez konieczności ponownego przesłania dokumentów aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym i ich zachowanie do celów przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”