Montaż i doradztwo

Niewątpliwym atutem naszego salonu jest nie tylko duży wybór trwałych i eleganckich podłóg i drzwi ale również kompleksowe doradztwo i profesjonalny montaż.

 

Doradztwo

Zapraszamy Państwa do naszego salonu, gdzie będą mogli zapoznać się Państwo z pełną ofertą naszych produktów. Tam nasi kompetentni doradcy pomogą Państwu w dokonaniu wyboru najlepszych podłóg i drzwi oraz udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania i wyjaśnią wątpliwości. Doradzą Państwu: jaka podłoga najbardziej będzie odpowiadała Państwa potrzebom i specyfice konkretnych pomieszczeń, jak dobrać do drzwi i podłogi, wykończyć wnętrze lub wybrać taras.

 

Nieodpłatne konsultacje z architektem wnętrz

W każdą sobotę, w salonie firmowym Nobless usługi świadczy zupełnie nieodpłatnie projektant wnętrz – Pani Natalia Szarata. Jej doświadczenie, umiejętności i wyczucie smaku mogą stanowić dla Państwa nieocenione źródło wiedzy i pomysłów.

 

Profesjonalny montaż

Kiedy już zapoznają się Państwo z naszą ofertą i zdecydują na skorzystanie z naszych usług, nasi fachowcy pobiorą niezbędne wymiary w Państwa domu czy mieszkaniu, a także doradzą najlepsze rozwiązania.

Wszyscy nasi parkieciarze to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dobrze znający tajniki prawidłowego i efektywnego montażu podłóg drewnianych, parkietów, paneli laminowanych oraz paneli PCV. Ich usługi nie ograniczają się do samego położenia pokrycia podłogowego i eleganckiego wykończenia podłogi. Zgodnie z zasadami sztuki dokładnie sprawdzają, korygują i przygotowują podłoże, by podłogi wyglądały pięknie nie tylko w momencie oddania wnętrza do użytku, ale by faktycznie służyły Państwu przez wiele lat.

Nasi fachowcy montują drzwi od lat i naprawdę widzieli już wiele – ich doświadczenie gwarantuje profesjonalny i estetyczny montaż drzwi w Państwa mieszkaniu.

Decydując się na nasze usługi, mogą mieć Państwo pewność, że podłogi i drzwi będą Państwu służyć przez długie lata.