Kariera

Najcenniejszym kapitałem firmy Nobless są pracujący tu ludzie. Nasza wspólna pasja, zaangażowanie i wzajemnie uzupełniające się talenty pozwalają realizować cele i pokonywać najtrudniejsze wyzwania.

Szukając nowych kandydatów do naszego zespołu myślimy o osobach, które staną się naszym prawdziwym wzmocnieniem oferując swoje zdolności, wiedzę, doświadczenie i interesującą osobowość.
Osoby chcące uczestniczyć w procesie rekrutacji w CV prosimy umieścić następującą poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym”.

 

Aktualnie nasza firma poszukuje pracowników na stanowisko:
STOLARZ – OPERATOR MASZYN STOLARSKICH

SPECJALISTA ds. HANDLU I MARKETINGU

HANDLOWIEC – REGION WSCHÓD

HANDLOWIEC – REGION POŁUDNIE

HANDLOWIEC – REGION PÓŁNOC

MAGAZYNIER

KIEROWNIK SALONU PODŁÓG I DRZWI

MANAGER DS. EXPORTU PODŁÓG

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

KIEROWNIK STOLARNI

KIEROWNIK MAGAZYNU

Informujemy jednocześnie, że administratorem Państwa danych jest NOBLESS POLSKA Zbigniew Sierzputowski z siedzibą w: Sierosław, ul. Skrajna, nr 3B, 62-080 poczta Tarnowo Podgórne. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody, nie dłużej niż 1 rok.
Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.