Handlowiec – region wschód

HANDLOWIEC – REGION WSCHÓD

Miejsce pracy: wschodnia Polska

Zakres obowiązków:

  • efektywna i terminowa realizacja celów sprzedażowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów B2B
  • realizacja strategii firmy w zakresie dystrybucji
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji, doradztwo techniczne
  • przygotowywanie raportów i zestawień

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia handlowego w pracy z klientem
  • gotowość do podróży służbowych
  • zdolności negocjacyjne
  • samodzielność
  • bardzo dobra organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zorientowanie na rezultat
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • motywujący system wynagrodzeń
  • umowa o pracę
  • profesjonalne szkolenia
  • pracę w młodym zespole

Aplikacje z załączonym CV prosimy przesłać na adres:
rekrutacja@nobless.pl
w treści wpisując ”DTH/W/01/2018”.
W CV prosimy umieścić następującą poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym”
Jej brak lub brak równorzędnych oświadczeń spowoduje niemożność udziału Pana/Pani w procesie rekrutacji, jeśli w przekazanych dokumentach aplikacyjnych będą inne dane niż wskazane w art. 221 KP.
W przypadku chęci uczestniczenia także w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych bez konieczności ponownego przesłania dokumentów aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym i ich zachowanie do celów przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”