Pielęgnacja i renowacja podłóg

Odpowiednie zabezpieczenie i regularna pielęgnacja to podstawa utrzymania podłogi w idealnym stanie. Oferujemy oferuje pełną gamę wysokiej jakości produktów do pielęgnacji każdego rodzaju podłóg, od środków do akcesoriów.

Podłogi i parkiety olejowane

<!—->

Spray-Mop
Spray-Mop - Mop ze spryskiwaczem Osmo

Wygodny, nowoczesny i oszczędny mop ze sprayem umieszczonym na rączce. Specjalistyczny środek do czyszczenia drewna (Spray-Fix) jest rozpylany na podłogę bezpośrednio przed mopem. To rozwiązanie jest bardzo wygodne i zapewnia optymalne dozowanie środka.
Preparat Spray-Fix w który wyposażono Spray-mop, zawiara naturalne mydła roślinne i składniki, które pielęgnuja podłogę (a nie wysuszają, jak zwykłe płyny do mycia podłóg z marketu).

więcej…

Środek Spay-Fix (do Spay-mopa)
Środek do czyszczanie podłóg drewnianych Spray-Fix - do Spray-mopa Osmo )

Środek Spray-Fix do Spray-mopa, zawiara naturalne mydła i składniki roślinne, które pielęgnuja podłogi drewniane (a nie wysuszają, jak zwykłe płyny do mycia podłóg z marketu). Dostepny w wymiennych nabojach do Spray-mopa lub w ekonomicznym kanistrze.

więcej…

Koncentrat WISH-FIX
wischfix_b

Wysoce skuteczny koncentrat z naturalnymi składnikami do regularnego czyszczenia i pielęgnacji. Szczególnie zalecany do podłóg drewnianych, poddanych obróbce Woskiem Twardym Olejnym oraz podłóg olejowanych.
Działa odtłuszczająco i nie wyjaławia podłogi. Szczególnie skuteczny w usuwaniu plam z coli, soków, piwa, mleka, kawy oraz innych domowych zabrudzeń

więcej…

Środek do pielęgnacji i czyszczenia wosku
Środek do pielęgnacji i czyszczenia wosku - Osmo 3029

Środek do pielęgnacji i czyszczenia wosku przeznaczony jest do okazjonalnego, intensywnego czyszczenia i pielęgnacji podłóg. To czyszczenie i regeneracja w jednym, czyli specjalistyczna pielęgnacja olejowanych i woskowanych powierzchni drewnianych.

więcej…

Środek do pielęgnacji i czyszczenia wosku – Spray
WPRSpray_b

Środek do pielęgnacji i czyszczenia wosku przeznaczony w praktycznym opakowaniu z atomizerem. Idealny do usunięcia uporczywych plam lub miejscowego odświeżenia powłoki na powierzchni drewnianych.

więcej…

Zestaw pielęgnacyjny do podłóg
WPRSpray_b

Środek do pielęgnacji i czyszczenia wosku przeznaczony w praktycznym opakowaniu z atomizerem. Idealny do usunięcia uporczywych plam lub miejscowego odświeżenia powłoki na powierzchni drewnianych.

więcej…

Zestaw Opti-mop
opti-set

Mop Opti z rączką teleskopową i wymiennymi nakładkami umożliwia kompleksową pielęgnację podłóg drewnianych – czyszczenie na sucho, czyszczenie na wilgotno (najlepiej wodą ze środkiem Wisch-Fix) oraz odświeżenie powłoki (Środek do czyszczenia i pielęgnacji wosku).

więcej…

Zestaw do czyszczenia podłóg

Zestaw przezcznaczony do czyszczenia, pielęgnacji i regeneracji podłóg drewnianych olejowanych lub pokrytych olejowoskami Osmo. Zawiera główke mopa, nakładkę do czyszczenia na sucho, nakładkę do czyszczenia na wilgotno, nakładkę z aktywnego włókna (do aplikacji). Można do niego dokupic drążek teleskopowy.

więcej…

Wosk regeneracyjny
Wosk regeneracyjny - Osmo 3079 / 3081 / 3098

Wosk regenenracyjny pozwala na szybkie odnowienie podniszczonej powłoki w intensywnie użytkowanych miejscach. Szczególnie przydatny w obiektach komercyjnych – barach, restauracjach, salonach i centrach handlowych.

więcej…

Wosk Twardy Olejny
3032_b Podłogi pokryte Woskiem Twardym Olejnym Osmo można bez najmniejszego problemu podać miejscowej renowacji – wystarczy nienieść na nie kolejną warstwę olejowosku.

więcej…

 

Intensywny środek czyszczący
Intensywny środek czyszczący - Osmo 8019

Specjalistyczny środek do usuwania głebokich zabrudzeń z drewnianych powierzchni przed renowacją powłoki (nałożeniem Wosku regeneracyjnego lub ponowną aplikacją jednego z olejowosków Osmo).

więcej…

 

  Film: Czyszczenie, pielęgnacja i renowacja podłóg drewnianych