Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne przeznaczone są do stosowania wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Bogata oferta salonu Nobless pozwala każdemu Klientowi znaleźć interesujący go wzór skrzydła zarówno pod względem wzorniczym, jak i cenowym. Oferujemy skrzydła całodrewniane wykończone naturalnymi woskami Osmo oraz płytowe wykończone, laminatami w bogatej palecie kolorystycznej, okleiną syntetyczną i okleiną naturalną oraz skrzydła płycinowe o konstrukcji ramowej w okleinie  naturalnej. Wspólną cechą różnorodności wykonań poszczególnych modeli jest ich elegancja i trwałość. Bez względu na cenę drzwi nasi Klienci mogą być pewni, że otrzymają produkt najwyższej jakości. 

 
 
Drzwi ramowe
 
Staranna selekcja materiałów i doskonałe rzemiosło, które dba o najdrobniejsze detale wykończenia, to gwarancja komfortu i elegancji. Drzwi wykończone naturalną okleiną wyróżnia trwałość i elegancja.
 
sabia_polskone_drzwi  

SABIA

Drzwi o konstrukcji ramowej, pionowe ramiaki, usłojenie pionowe, panele poziome głęboko szczotkowane.

Skrzydło jest bezprzylgowe, ze schowanymi zawiasami i zamkiem magnetycznym.

Drzwi wykończone naturalną okleiną (fornirem) w kolorze CZARNY ORZECH.

   
         
intersolid  

INTERSOLID

Drzwi o konstrukcji ramowej oklejone naturalną okleiną dębową (Fornir). Wypełnienie stanowi płycina z klejonki drewnianej, również oklejona naturalnym fornirem w kolorze całych drzwi. Ozdobna ościeżnica, stylizowana z koroną.

   
         
dre-premium  

PREMIUM

Skrzydło o konstrukcja ramowej i przylgowej. Wykończone zostało drewnopodobną, mocno ryflowaną okleiną, do złudzenia przypominającą mocno szczotkowane drewno.

Szyba bezpieczna (nietłukąca), mleczna.

   
 
 
 
Drzwi płytowe
 
Staranne wykonanie oraz nowoczesny i elegancki design – to niezaprzeczalne zalety, które pomogą Państwu stworzyć piękne, oryginalne wnętrze.
 
impress  

IMPRESS

Skrzydło o konstrukcja płytowej. Rama skrzydła wykonana z najwyższej jakości materiałów drewnianych wykonanych w odpornej na wypaczenia technologii drewna klejonego wielowarstwowo.  Wewnętrzny ramiak został wypełniony papierem o strukturze plastra miodu.

Skrzydło zostało pokryte naturalną okleiną (fornirem). Wzór w tym modelu stanowi głęboki, pionowy relief. Drzwi zostały wykończenie bardzo stonowanym lakierem matowym. 

Model IMPRESS idealnie pasuje do podłogi drewnianej Wenge.

   
         
astro_polscone  

ASTRO

Skrzydło konstrukcji płytowej. Ramiak drewniany wypełniony płytą wiórową otworowaną i obłożony płytą MDF. Skrzydło jest przylgowe, z czopowymi, wkręcanymi zawiasami oraz zamkiem magnetycznym. 

Drzwi zostały oklejone naturalną okleiną (fornir). W modelu ASTRO wzór stanowi szeroki pas głębokiego reliefu w kolorze okleiny na wysokości klamki.

 

   
         
RT  

RIVIA TOP

Skrzydło konstrukcji płytowej. Rama skrzydła wykonana została z wysokiej jakości materiałów.

Ramiak drewniany wypełniony płytą wiórową otworowaną i obłożony płytą MDF. Skrzydło jest bezprzylgowe, ze schowanymi zawiasami i zamkiem magnetycznym.

Model RIVIA TOP to białe drzwi, z elementami w optyce jasnego drewna. Idealnie pasują do lakierowanego parkietu Warm Oak z kolekcji HARMONY PARKIET.

 

   
         
 
  

Ekspert radzi:

Warto pamiętać:

  • drzwi wewnętrzne przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń.
  • nie należy stosować ich jako drzwi wejściowych z klatki schodowej do mieszkania lub w innych miejscach, w których warunki otoczenia, tak pod względem temperatury, jak i wilgotności, są niekorzystne