Oleje do tarasów

Oleje tarasowe Osmo to nowoczesne, profesjonalne powłoki do drewna na bazie naturalnych olejów roślinnych opracowane specjalnie z myślą do ochronie tarasów drewnianych. Nasze oleje do tarasów wygładzają i nawilżają powierzchnię drewna oraz czynią ją odpornym na wnikanie wody i zabrudzenia. Dodatkowo można za ich pomocą wyrównać i przywrócić kolor desek tarasowych. Ich stosowanie to prosty i skuteczny sposób na zabezpieczenie, odświeżenie lub zmianę wyglądu tarasu.

0XX_olej_tarasowy_b
Oleje tarasowew_kolor

Mikroporowate powłoki na bazie naturalnych olejów roślinnych idealnie dostosowane do wymogów poszczególnych gatunków drewna egzotycznego i rodzimego. Oleje wyrównują kolor desek tarasowych, wygładzają powierzchnię drewna i nadają jej właściwości hydrofobowe.

430_b
Antypoślizgowy Olej do Tarasów

antislip

Bezbarwna powłoka na bazie naturalnych olejów powstała z myślą o poprawie bezpieczeństwa na tarasie. Olej działa antypoślizgowo i przedłuża trwałość naniesionych powłok pigmentowych. Powłoka jest hydrofobowa, odporna na warunki atmosferyczne, z filmem, który chroni ją przed atakiem pleśni, glonów i grzybów.

 

impregnat do czoła deski tarasowej
Impregnat do czoła deski tarasowej

Profesjonalny impregnat do drewna opracowany specjalnie do zabezpieczenia czoła desek tarasowych. Chroni przekrój deski przed kapilarnym wchłanianiem wody, nadmiernym pękaniem, erozją i wypłukiwaniem z drewna naturalnych barwników.

 

tarasik_