Woski olejne do podłóg i schodów

 

obrazek Powłoki wykończeniowe

Ze względu na duże obciążenia, jakim poddawane są podłogi i schody, konieczne jest zastosowanie odpowiedniej powłoki wykończeniowej z jednego z Wosków Twardych Olejnych Osmo:

3032_b

mat, półmat, jedwabisty połyskBezbarwna powłoka opracowana specjalnie do podłóg drewnianych, dostępna w wariantach: 3011 Połysk, 3032 Jedwabisty połysk, 3062 Matt i 3065 Półmat.

3232_b
Wosk Twardy Olejny original

mat, jedwabisty połyskWoski Twardy Olejny RAPID to bezbarwny wosk Osmo w wariancie szybkoschnącym (krótki czas schnięcia pomiędzy warstwami – tylko 4 godziny).

 

więcej…

30XX_kolor_b
Wosk Twardy Olejny w_kolororiginal

Sprawdzony Wosk Twardy Olejny Osmo w wariancie koloryzującym – dla indywidualnie barwionych podłóg

 

więcej…

1101_wosk_olejny_do_egzotykow_b
Wosk Olejny do Egzotyków

na_merbau_bPowłoka przeznaczona do zabezpieczenia drewna egzotycznego, dobrze schnie, nawet na gatunkach zawierających bogatych w duże ilości związków organicznych.

więcej…

 

obrazek Powłoki barwiące

Powłoki barwiące pozwalają na osiągnięcie interesujących efektów kolorystycznych. W przypadku powierzchni tak mocno obciążonych jak podłogi i schody nie jest jednak zalecane stosowanie ich jako powłok samoistnych. Dla uzyskania optymalnych parametrów użytkowych należy zabezpieczyć je odpowiednią powłoką wykończeniową z jednego z Wosków Twardych Olejnych Osmo.

35XX_Bejca_Olejna
Bejca olejnaw_kolor

Bejca olejna to podkład koloryzujący do podłóg drewnianych o wysokiej zawartości pigmentów. Dzięki temu bejca pozwala uzyskać głęboką, intensywną barwę drewna. Co ciekawe potrafi też nadać podłodze delikatny, naturalny odcień – wszystko zależy od sposobu nakładania. Nowa Bejca do drewna firmy Osmo doskonale się rozprowadza i jest bardzo łatwa w aplikacji. Dostępna w bogatej palecie kolorystycznej.

31XX_dekoracyjny_lazur
Wosk Dekoracyjnyw_kolor

Wosk dekoracyjny nadaje drewnu piękną barwę, podkreślając przy tym jego naturalne piękno. Pozostawia doskonale widoczny rysunek usłojenia drewna. Wystarcza nałożenie jednej warstwy, aby uzyskać piękną, jedwabistą barwę. Łatwy do nanoszenia, bardzo ładnie i równomiernie pokrywa powierzchnię drewna.

31XX_creativ_b
Wosk Dekoracyjny original

3172_jedwab_bWosk przezroczysty i kryjący w jednym – nowoczesne, pastelowe odcienie w całym mieszkaniu.
1 powłoka = efekt transparentny
2 powłoki = efekt kryjący