Woski olejne do podłóg i schodów

 

obrazek Powłoki wykończeniowe

Ze względu na duże obciążenia, jakim poddawane są podłogi i schody, konieczne jest zastosowanie odpowiedniej powłoki wykończeniowej z jednego z Wosków Twardych Olejnych Osmo:

Wosk Twardy Olejny Original - Osmo 3032 3062 3065 3011

mat, półmat, jedwabisty połyskBezbarwna powłoka opracowana specjalnie do podłóg drewnianych, dostępna w wariantach: 3032 (jedwabisty połysk), 3062 (mat), 3065 (półmat) oraz 3011 (wysoki połysk).

Wosk Twardy Olejny Rapid - Osmo 3232 3262 3266
Wosk Twardy Olejny RAPID

mat, półmat, jedwabisty połyskWoski Twardy Olejny RAPID to bezbarwny olejowosk Osmo w wariancie szybkoschnącym (krótki czas schnięcia pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw – tylko 4 godziny).

Wosk Twardy Olejny Rapid - Osmo 3232 3262 3266
Wosk Twardy Olejny EXPRESS

mat, półmat, jedwabisty połyskBłyskawicznie schnący, bezbarwny olejowosk Osmo. Czas schnięcia 1 warstwy to zaledwie 2-3 godziny, a przy dodaniu dedykowanego utwardzacza (6632) można go skrócić nawet do 1-2 godziny. Opracowany dla profesjonalistów, idealny do sprawnego wykańczania podłóg w obiektach publicznych i komercyjnych.

Wosk Olejny do Egzotyków - Osmo 1101
Wosk Olejny do Egzotyków

na_merbau_bSpecjalistyczna powłoka przeznaczona do drewna egzotycznego oraz twardych i oleistych gatunków drewna. Dobrze schnie, nawet na gatunkach zawierających duże ilości ekstraktów drewna i substancji oleistych.

więcej…

 

obrazek Powłoki barwiące/GRUNTUJĄCE

Powłoki barwiące pozwalają na osiągnięcie interesujących efektów kolorystycznych. W przypadku powierzchni tak mocno obciążonych jak podłogi i schody nie jest jednak zalecane stosowanie ich jako powłok samodzielnych. Dla uzyskania optymalnych parametrów użytkowych należy zabezpieczyć je odpowiednią powłoką wykończeniową z jednego z Wosków Twardych Olejnych Osmo.

Wosk Twardy Olejny Kolor - Osmo
Wosk Twardy Olejny KOLOR w_kolor

Sprawdzony Wosk Twardy Olejny Osmo w wariancie koloryzującym – idealne rozwiązanie do indywidualnego zabarwienia podłogi.

więcej… 

Bejca olejna Osmo
Bejca olejnaw_kolor

Bejca olejna to podkład koloryzujący do podłóg drewnianych o wysokiej zawartości pigmentów. Dzięki temu bejca pozwala uzyskać głęboką, intensywną barwę drewna. Co ciekawe potrafi też nadać podłodze delikatny, naturalny odcień – wszystko zależy od sposobu nakładania. Nowa Bejca do drewna firmy Osmo doskonale się rozprowadza i jest bardzo łatwa w aplikacji. Dostępna w bogatej palecie kolorystycznej.

Wosk dekoracyjny Osmo - Kolory transparentne
Wosk Dekoracyjny – Kolory transparentnew_kolor

Wosk dekoracyjny nadaje podłodze drewnianej piękną barwę, podkreślając przy tym jej naturalne piękno. Pozostawia doskonale widoczny rysunek usłojenia drewna. Wystarcza nałożenie jednej warstwy, aby uzyskać piękną, jedwabistą barwę. Łatwy do nanoszenia, bardzo ładnie i równomiernie pokrywa powierzchnię podłogi drewnianej.

Wosk dekoracyjny Osmo - Kolory intensywne
Wosk Dekoracyjny – Kolory intensywne

3172_jedwab_bWosk dekoracyjny przezroczysty i kryjący w jednym – pozwala osiągnąć nowoczesne, intensywne i pastelowe odcienie w całym mieszkaniu.
1 powłoka = efekt transparentny (widoczny rysunek słojów)
2 powłoki = efekt kryjący

Wosk Twardy Olejny EFFEKT: Surowe Drewno - Osmo 3041

Praktycznie niezauważalna ochrona podłog drewnianych i parkietów wykonanych z jasnych, rodzimy ch gatunków drewna. Podłoga pokryta Woskiem Twardym Effekt Osmo do złudzenia przypomina surowe drewno – jasne i świeże. Ta wyjatkowa, mikroporowata powłoka nie podbija barwy drewna ani nie nadaje tzw. „efektu wilgotnego drewna”.

Wosk twardy Olejny Effekt - Osmo 3092 / 3091

Wosk Twardy Olejny zawierający połyskliwe drobinki został stworzony do ozdoby podłóg drewnianych wykonanych z ciemnych gatunków drewna lub zagruntowanych na ciemny kolor. Nadaje ciemnej powierzchni drewna niepowtarzalny efekt delikatnego, metalicznego połysku.