Woski olejne i oleje do mebli i boazerii

30XX_top-ol_b
Top-Olej do blatów kuchennych

zywnoscSpecjalna kombinacja naturalnych olejów do zabezpieczenia mebli i blatów kuchennych. Top-Olej Osmo jest hydrofobowy i wytrzymały na ścieranie, nie pęka, nie odpryskuje i nie łuszczy się. Jest odporny na działanie chemii gospodarstwa domowego i powstawanie plam.

więcej…

Wosk dekoracyjny Osmo - Kolory transparentne
Wosk dekoracyjny: Kolory transparentnew_kolor

Wosk dekoracyjny nadaje drewnu piękną barwę, podkreślając przy tym jego naturalne piękno. Pozostawia doskonale widoczny rysunek usłojenia drewna. Wystarcza nałożenie jednej warstwy, aby uzyskać piękną, jedwabistą barwę. Łatwy do nanoszenia, bardzo ładnie i równomiernie pokrywa powierzchnię drewna.

Wosk dekoracyjny Osmo - Kolory intensywne
Wosk dekoracyjny: Kolory intensywne

3172_jedwab_bPozwala nadać wnętrzom nowoczesne, intensywne i pastelowe odcienie, barwić ton w ton i dodać elementy kontrastowe. Idealny do mebli, boazerii, drzwi i listew. W zależności od sposobu aplikacji wosk daje efekt transparentny (przy 1 warstwie rysunek słojów drewna pozostaje dobrze widoczny) lub kryjący (przy 2 warstwach).

Wosk Twardy Olejny Original - Osmo 3032 3062 3065 3011

mat, półmat, jedwabisty połyskBezbarwna, mikroporowata powłoka na bazie naturalnych olejów i wosków. Idealnie dopasowana do potrzeb drewna, odporna na wodę, ścieranie i plamy wodne. Olejowosk jesr dostępny w kilku stopniach połysku – od matu do wysokiego połysku.

Wosk Twardy Olejny Kolor - Osmo
Wosk Twardy Olejny KOLOR w_kolor

Sprawdzony Wosk Twardy Olejny Osmo w wariancie koloryzującym. Pozwala nadać meblom drewnianycm, piekny indywidualny odcień, pozostawiając doskonale widoczną strukturę słojów.

więcej… 

Wosk Twardy Olejny EFFEKT: Surowe Drewno - Osmo 3041

Niemal niewidoczna ochrona drewna. Ta wyjatkowa, mikroporowata powłoka zaostała opracowana specjalnie do zabezpieczenia powierzchni drewnianych wykonanych z jasnych gatunków drewna.  Wosk nie podbija barwy drewna ani nie nadaje tzw. „efektu wilgotnego drewna”.  Powierzchnia do złudzenia przypomina surowe drewno – jasne i świeże. Idealny do wykończenia blatów kuchennych, blatów roboczych, frontów meblowych.

Wosk twardy Olejny Effekt - Osmo 3092 / 3091

Olejowosk zawierający połyskliwe drobinki, przeznaczony do uszlachetnienia mebli i stolarki wykonanej z ciemnych gatunków drewna. Wosk effekt nadaje ciemnej powierzchni drewnianej niepowtarzalny efekt subtelnego, metalicznego połysku.

Wosk Olejny do Egzotyków - Osmo 1101
Wosk Olejny do Egzotyków

na_merbau_bSpecjalistyczna, bezbarwna powłoka przeznaczona do mebli oraz elementów stolarki wykonanych z egzotycznych lub twardych gatunków drewna. Dobrze schnie, nawet na drewnie zawierającym duże ilości ekstraktów drewna i substancji oleistych.

więcej…

Uviwax Osmo - ochrona drewna przed promieniami UV
Uviwax

3062_matt_bUVIWAX z filtrem UV zapobiega naturalnemu żółknięciu liściastych i iglastych gatunków drewna na skutek działania promieni słonecznych. Idealny do zabezpieczania boazerii, drewnianych paneli ściennych i sufitowych, mebli i innego drewna we wnętrzach przed żółknięciem pod wpływem słońca. Uviwax pozwala drewnu oddychać, jest hydrofobowy, odporny na plamy, ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia.

więcej… 

Wosk wewnętrzny - Osmo 7393
Wosk wewnetrzny

Biała powłoka szaczególnie zalecana do wykończenia lub renowacji większych powierzchni drewnianych we wnętrzach (panele sufitowe, ścienne, drzwi i boazerie). Rozjaśnia drewno, optycznie powiększając wnetrze. Ekologiczny, bezwonny, idealny do mebli i zabawek dziecięcych. Dostepny w wariancie transparentnym lub kryjącym.

więcej…