Współpraca

Firma Nobless Polska jako wieloletni generalny dystrybutor produktów renomowanych producentów zgromadziła wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na podjęcie efektywnej współpracy z następującymi podmiotami:

  • dystrybutorzy: salony podłóg, salony drzwi, sklepy z chemią budowlaną itp.
  • producenci oraz wytwórcy korzystający z naszych produktów do prowadzenia swojego biznesu,
  • inwestorzy
 
rect4482-2-5-1-5-8-7-3-7-1-1-1   rect4482-2-5-1-5-8-7-3-7-1-1-6-1
Zostań partnerem   Zostań dystrybutorem

 

rect4482-2-5-1-5-8-7-3-7-4-0   rect4482-2-5-1-5-8-7-3-7-1-1-6-1
Producenci i wytwórcy   Obsługa inwestycji

 

Korzyści dla dystrybutorów
Naszym dystrybutorom proponujemy atrakcyjne warunki handlowe, terminowe dostawy oraz wsparcie merytoryczne dotyczące produktów. Ponieważ zależy nam na pogłębieniu relacji z naszymi partnerami handlowymi stworzyliśmy dla nich Grupę Podłogową Deska Polska. Firmy, które do niej przystąpią otrzymują wiedzę na temat prowadzenia modelowego salonu sprzedaży oraz wsparcie marketingowe.
 
Korzyści dla producentów i wytwórców
Jako generalny dystrybutor specjalistycznych produktów do barwienia i impregnacji drewna marki OSMO służymy wiedzą merytoryczną na temat tego typu rozwiązań. Obsługujemy zarówno duże liczące się w kraju i za granicą zakłady przemysłowe jak i drobnych wytwórców drewna (np. zakłady stolarskie, wytwórcy schodów).
Ponadto oferujemy możliwość wprowadzenia towarów znanych producentów pod marką własną dla uzupełnienia asortymentu.
 
Korzyści dla Inwestorów
W ramach naszej specjalizacji produktowej prowadzimy obsługę inwestycji charakteryzujących się dużym rozmachem i skalą działania np. obsługa sieci hoteli. Doradzamy również w przypadku mniejszych przedsięwzięć np. wyposażenie klubów fitness.
Pomagamy w doborze odpowiednich produktów, szacujemy ilości materiałów potrzebnych do ukończenia prac, narzędzi pozwalających sprawnie zrealizować wszelkie zadania techniczne.
 
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani bardziej szczegółowymi informacjami na temat współpracy prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym Państwa regionu lub wybranie interesującej formy współpracy w menu powyżej.