Formularz zgłoszeniowy

Imię* Nazwa firmy
Nazwisko* e-mail*
Telefon*  
Województwo* *pola obowiązkowe
Zapytanie* współpracaarchitektklient indywidualny
Wiadomość*
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach handlowych przez Nobless Polska z siedzibą w Sierosławiu, ul.Skrajna 3B, 62-080 Tarnowo Podgórne*.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania treści marketingowych na podany adres e-mail przez Nobless Polska z siedzibą w Sierosławiu, ul.Skrajna 3B, 62-080 Tarnowo Podgórne.
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: admin@nobless.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zbigniew Sierzputowski NOBLESS POLSKA z siedzibą w z siedzibą w: Sierosław, ul. Skrajna, nr 3B, 62-080 poczta Tarnowo Podgórne.
Państwa dane osobowe przekazywane w korespondencji z NOBLESS będą przetwarzane w celu jej obsługi - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korespondencji pomiędzy Stronami. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż 1 rok.
Odbiorcami danych mogę być podmioty świadczące usługi pocztowe i kurierskie.
Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.