Salon grupy podłogowej Deska Polska

Firma Nobless Polska bazując na swoich wieloletnich doświadczeniach proponuje podmiotom handlowym przystąpienie w charakterze Partnera do programu Deska Polska grupa podłogowa. Partnerstwo to umożliwia prowadzenie własnego biznesu w oparciu o wieloletnie doświadczenie rynkowe Nobless bez żadnych dodatkowych opłat. Jest to bardzo interesująca propozycja dla ludzi z inicjatywą, którzy niskim kosztem pragną stworzyć i prosperować w oparciu o własny biznes.
Oferta ta jest również kierowana do istniejących na rynku sklepów z podłogami, które nie posiadają wystarczającego doświadczenia i poszukują stabilnego  partnera. Obsługa handlowa i wiedza przekazywana Partnerom jest również bezpłatna.
Wspomniana formuła z jednej strony daje gotowe rozwiązania dla Partnera, a z drugiej strony umożliwia Partnerowi prowadzić dochodowy biznes. Usytuowanie poszczególnych kategorii produktów, elementy ekspozycyjne oraz design podkreślający wysoki prestiż oferowanych marek pozwalają sprawnie obsłużyć najbardziej wymagających Klientów i zagwarantują satysfakcję z prowadzonego biznesu.

Dzięki przekazanej przez nas wiedzy na temat modelowego salonu partnerskiego będziesz miał możliwość rozwinąć swój biznes i poszerzyć zakres działań o następujące obszary:

  • zaopatrzenie regionalnych developerów
  • obsługa regionalnych inwestycji
  • obsługa (sprzedaż, montaż, gwarancja) dla budownictwa indywidualnego
  • zaopatrzenie zakładów stolarskich i wytwórców drewna
  • zaopatrzenie fachowców (firmy remontowo-budowlane, parkieciarze, montażyści)
  • współpraca z architektami

Dzięki takiemu poszerzeniu kompetencji będziesz przygotowany na kolejne wyzwania biznesowe.