MANAGER DS. EXPORTU PODŁÓG

Miejsce pracy: Sierosław k. Poznania

Opis stanowiska:

  • sprzedaż zagraniczna podłóg drewnianych i laminowanych
  • negocjowanie warunków współpracy
  • tworzenie ofert handlowych
  • tworzenie raportów sprzedaży

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale eksportu podłóg – min. 5 lat
  • biegła znajomość języka angielskiego + rosyjskiego lub niemieckiego
  • znajomość rynku podłóg drewnianych i laminowanych poza granicami kraju
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z kontrahentami
  • gotowość do podróży służbowych
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • bardzo wysokie wynagrodzenie
  • umowę o pracęo
  • samochód, telefon, laptop

Aplikacje z załączonym CV prosimy przesłać na adres:
rekrutacja@nobless.pl
w treści wpisując ”EX/2018”.
W CV prosimy umieścić następującą poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym”
Jej brak lub brak równorzędnych oświadczeń spowoduje niemożność udziału Pana/Pani w procesie rekrutacji, jeśli w przekazanych dokumentach aplikacyjnych będą inne dane niż wskazane w art. 221 KP.
W przypadku chęci uczestniczenia także w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych bez konieczności ponownego przesłania dokumentów aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym i ich zachowanie do celów przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”