Nobless dla wytwórców, warsztatów stolarskich i parkieciarskich

Nasza oferta nie jest kierowana wyłącznie do wielkich przedsiębiorstw. Doskonale zdajemy dobie sprawę, że bijącym sercem naszej gospodarki są małe i średnie przedsiębiorstwa, a polscy wytwórcy szeroko rozumianej branży drzewnej należą do światowej elity.

Dostarczamy więc nowoczesne, wydajne powłoki do drewna, które pozwalają produkować konkurencyjne produkty i świadczyć usługi najwyższej jakości. Ze względu na politykę certyfikacji nasza oferta, cieszy się szczególnym powodzeniem wśród firm eksportujących swoje produkty do Niemiec i reszty Europy.

 

Warsztaty stolarskie i parkieciarskie

Duży wybór profesjonalnych środków do montażu podłóg i parkietów oraz nowoczesne powłoki do drewna sprawiają, że warsztaty stolarskie i podłogowe to najliczniejsi i najwierniejsi odbiorcy naszych produktów.

 

Wytwórcy podłóg, drzwi, schodów

Ze względu na wysoką wydajność, odporność na obciążenia i warunki atmosferyczne powłoki Osmo są bardzo popularne wśród rzemieślników wytwarzających ręcznie schody, drzwi i okna.

 

Wytwórcy elementów ogrodowych

Polskie firmy wytwarzające meble ogrodowe, tarasy, fasady, płoty, pergole oraz altanki od lat cenią sobie powłoki Osmo – a to dzięki możliwości dobrania profesjonalnego produktu odpowiedniego dla materiału i sposobu przeznaczenia oraz możliwości wytwórczych firmy.

 

Zabawki i wyposażenie placów zabaw

Ze względu na surowe normy produkcji oraz naturalne, ekologiczne komponenty – a co za tym idzie bezpieczeństwo dla najmłodszych – powłoki Osmo są wykorzystywane przy produkcji zabawek, mebli dla dzieci, elementów wyposażenia placów zabaw oraz przedszkoli

 

Domy z bala

Duży wybór preparatów pozwalających bardzo skutecznie zaimpregnować drewno, przy zachowaniu jego charakterystycznego, naturalnego piękna zaowocowały długotrwałą współpracą z firmami wytwarzającymi domy drewniane.

 

Tartaki

Dostarczamy specjalistyczne, niezwykle wydajne preparaty pozwalające zabezpieczyć przechowywane drewno i zminimalizować straty na magazynowanym towarze.

Posiadamy sprawnie działającą sieć dystrybucji, a nasi partnerzy, podobnie jak my, cenią sobie długotrwałą współpracę z polskim wytwórcą.
Przekłada się to na szybki i wygodny dostęp do produktów, które można kupić w jednym ze sklepów na terenie całego kraju. Posiadamy również wykwalifikowanych doradców techniczno-handlowych, którzy służą radą i pomocą w zakresie obróbki drewna i układania podłóg.